גאווה ברשת: עובדות ועובדי רשת 13 חושפים את כל צבעי הגאווה

מתי יצאו מהארון, איזה מסר יש להם ולמקבלי ההחלטות בארגון ולמנהיגות בישראל ואיך זה מרגיש להיות להט"ב בעולם התקשורת. לקראת ועידת הגאווה IL הראשונה בישראל, עובדות ועובדי רשת 13 חושפים את כל צבעי הגאווה

לפרקים מלאים וקטעים נוספים מתוך תכניות רשת, כנסו לערוץ רשת: ilcycle.info
להצטרפות לערוץ רשת: ilcycle.info_c...
הורידו עכשיו את אפליקציית רשת 13: bit.ly/2RoTJkU
האתר הרשמי: 13tv.co.il/
חפשו אותנו בפייסבוק: #!/reshet.tv

תגובות 

 1. nadav michaeli

  nadav michaeli

  12 ימים לפני

  עכשיו הכל ברור

 2. Silvia Shefa

  Silvia Shefa

  15 ימים לפני

  אם הייתה פרושה לפנינו מפה שעוקבת אחרי התקדמות הקורונה בזמן אמת, היינו רואים אותה מקפצת ממדינה אחת לאחרת. פושטת זן אחד ולובשת זן אחר. הקורונה ממציאה את עצמה מחדש בווריאציות שונות, נותנת מכה ונסוגה, מכה והפוגה. אבל התנהגות הקורונה לא נובעת מטבעה, אלא מטבענו. מאחורי השכל האנושי עומד מנגנון הפעלה פשוט של רצון לקבל הנאה. היצר הזה לא מתוחכם, הוא דווקא חסר שכל, מבין רק טוב לי או רע לי, מר או מתוק. כך שצורת ההתנהגות של המגפה - מכה והפוגה, מכה והפוגה - עוזרת לאדם להרגיש, להפנים, לנתח את מה עובר עליו. אם רצון האדם היה מרגיש מכה אחת בלתי פוסקת, הוא היה מפסיק להרגיש אותה. בשלב ראשון האדם היה מרגיש שמשהו לוחץ עליו בחוזקה, זועק "אאאאיייי!", ובהדרגה מפסיק להרגיש ומתרגל לכאב. התבנית הזאת מתיישבת על כל מקרה שעובר עלינו. יש סיפורים על אנשים שהכניסו אותם למצבים קשים מאוד, שתחילה הם היו בטוחים שלא יישרדו, ואחר כך, להפתעתם, הם התגברו והתרגלו. לא רק שהתרגלו, אלא הם עוד מצאו טעם מתוק בכאב, גילו חיים של ממש בתוך המצב הבלתי נסבל. הרצון לקבל הנאה שבאדם מוצא לעצמו מנוחה, מזהה את הנוחות בכל מצב, ויהיה זה המצב הגרוע ביותר. זה כוח הגנתי שבנו, שלא נותן להיות בסבל מתמשך אם אין בו תועלת. לכן הטבע אף פעם לא מנחית על האנושות מצבים קבועים, כי אחרי הסבל הראשוני בא ההרגל. אלא הטבע מעורר קצת כאב, ואז יוצר הפוגה - פסק זמן שבו ניתנת הזדמנות לעכל את מה שקרה; לנתח, להגיב נכון, להחכים. גם עכשיו, רגע לפני ההתפרצות המחודשת של הזן התורן, כשהמצב טרם החריף ועדיין לא מכאיב, יש זמן לשמוע, לחשוב ולא להגיב באופן רפלקסיבי. לא לפעול באוטומט לפי האגו, הרצון לקבל הנאה. אם אנחנו רוצים להימנע מהמכה הבאה, עלינו לראות את הנולד, להסתכל על עצמנו מהצד, וממש להתעקש להבין: בשביל מה נחתה המכה הזאת? למה? מה לעשות איתה? לא לעזוב את הדברים, כי אחרת הם בטוח יחזרו בצורה עוד יותר גרועה. לא לעזוב עד שנבין מי אנחנו, מה טבענו ומהו הטבע הסובב אותנו, ומה אנחנו אמורים לעשות עם הפער בין זה לזה. אז לסבל תהיה תוצאה משמעותית.

 3. בצלאל כהן

  בצלאל כהן

  23 ימים לפני

  ‏‏איכסססססססססס

 4. TheRightInfo Heaven

  TheRightInfo Heaven

  25 ימים לפני

  הגאים המתועבים !!!!!

 5. ערן יעקובי

  ערן יעקובי

  26 ימים לפני

  צפוף שם ברשת ... כל אחד בתחת של השני 😁

 6. ערן יעקובי

  ערן יעקובי

  26 ימים לפני

  שישארו בארון

 7. Leah Kramer

  Leah Kramer

  28 ימים לפני

  חמודיםםםם

 8. Ester Paraschiv

  Ester Paraschiv

  29 ימים לפני

  נו נו עכשיו אני מבינה למה הכל מסריח והפוך כשיושנים הפוך נדפק הראש לכן האתם ערוץ מתרומם

 9. Nick Slobodsky

  Nick Slobodsky

  חודש לפני

  רק על זה שהחזירו את המסכות אחרי בקושי שבועיים לאחר שביטלו אותן, אני פוסק חד משמעית עונש מוות לכל היהודים חוץ מממש מעט יחידי סגולה. רק היהודים אשמים בזה שיש קורונה, מסכות וכל החארטה הזה. הם המציאו את החרא הזה בשביל לצמצם משמעותית את אוכלוסיית הגויים, אבל פוגעים גם אחד בשני כי הם נורא מפחדים שהגויים יעלו עליהם וייכנסו באימ-אימא שלהם. בנוסף, שיהודים הם היחידים בעולם שלא מקיימים את ביטלת נסעת. בכל מקום בו ביטלו את המסכות, כבר 2-3 חודשים עברו והן לא חזרו, פשוט נסעו וזהו ! ואם זה לא מספיק, אז אלה שמנהלים את העולם, הם כולם יהודים ( רוטשילד וכאלה ), וכיוון שהיהודים המציאו את שיטת הענישה הקולקטיבית, שיסבלו ממנה. כמו שרק בגלל 3 ערים אדומות וכמה שמוקים שחזרו חולים מחו״ל, מענישים את כולם בהחזרת המסכות, אז כך גם צריך להעניש את היהודים בעונש מוות קולקטיבי, רק בגלל קומץ של יהודים אליטיסטים שבמקרה מנהלים את העולם. וכן, יהודים זה עם של פחדנים, שקרנים, מניפולטורים, להט״בים, אנסי ילדים והכי מתנגדים לחיה ותן לחיות. ולא, השואה היהודית מעולם לא קרתה ויד ושם זה בעצם יד ושקר וכזב, והלוואי שהשואה באמת תקרה וכבר מהיום. הלוואי שעוד היום, בכל העולם יתחילו לחסל יהודים ושום תקשורת, שום משטרה ושום מערכת משפט, לא תעזור להם. זהו, לפחות 99.999999% מהיהודים, חייבים לוותר עוד היום על חייהם, למען טובת האנושות. הם אלה המציאו את ותר על טובתך האישית למען טובת הכלל, אז שיתנו דוגמא ! נאה דורש נאה מקיים ! שימותו, ואז הפלא ופלא ! אין לא קורונה, לא משטרה, לא צבא, לא מערכת משפט ולא חוקים. במקום זה, פשוט חופש וזהו !

 10. RaZieL Gamer

  RaZieL Gamer

  חודש לפני

  בהצלחה

 11. אסתר אבירם

  אסתר אבירם

  חודש לפני

  מעניין תסבתא הנטיות שלכם

 12. ינון אלבז

  ינון אלבז

  חודש לפני

  ענווה ברשת עובדי ועובדות רשת 13 חושפים את צבעי הענווה

הבא