"אני הפסדתי בערך שניים וחצי מיליון שקל, בעשר השנים שהייתי עם ביבי" : עדות שעיה סג''ל ז''ל נחשפת

תגובות 

 1. Adam Shem

  Adam Shem

  חודש לפני

  שמאל מפוקפק שקרן

 2. יוחנן ברנשטיין

  יוחנן ברנשטיין

  2 חודשים לפני

  עם תום ימי השבעה על האסון המחריד במירון, עת אשר אנו מוחים את שארית הדמעות, קמים ילדיו של הרב אלעזר גולדברג ז"ל, לבית בלי אבא... כאשר אנחנו לא נשכח את "אסון מירון", ילדיו של אלעזר ז"ל לא יזכרו כיצד נראה בית עם אבא. יום יום, ימי שגרה וימי שמחה, שבתות וחגים, הם יתעוררו אל המציאות המרה מכל, אל החלל הגדול שנפער בליבם. להחזיר להם את אבא איננו יכולים, אולם לתת את האפשרות להתמודד אנו חייבים. חייבים לילדים... וחייבים לעצמנו... בתרומתנו הקטנה או הגדולה, כל אחד כפי יכולתו, ניתן להם את הכוח והיכולת למזער את החלל הנורא. נכנסים עכשיו לקישור ותורמים: www.charidy.com/cmp/gold/972 תודה לך, בשם הילדים שטרם מעכלים את האסון ועדיין אינם יודעים להודות.

 3. takeda780

  takeda780

  2 חודשים לפני

  מדהים. שוחד ואף אחד לא חוקר!!!!! ולפני שדבילים יקפצו ויגידו שזה לא שוחד כי אין שטרות - יועץ תקשורתי המוצר שלו זה הזמן שהוא משקיע... וזה לפעמים שווה הרבה יותר מכסף...

 4. Ori Rosengarten

  Ori Rosengarten

  2 חודשים לפני

  איפה אפשר לראות תוכנית מלאה?

 5. Eti Zeituni

  Eti Zeituni

  2 חודשים לפני

  נשמע מפוקפק

 6. Eti Zeituni

  Eti Zeituni

  2 חודשים לפני

  נגיד סתם 10 אלף

 7. Eti Zeituni

  Eti Zeituni

  2 חודשים לפני

  אם זה נכון פראייר

 8. Eti Zeituni

  Eti Zeituni

  2 חודשים לפני

  הזוי

 9. Tsvi Godin

  Tsvi Godin

  2 חודשים לפני

  איזה שטויות .... ממש אני מאמין שמפחד צעקותיה של שרה הוא הוציא מהכיס 2,500,000₪

 10. Spank Gaming

  Spank Gaming

  2 חודשים לפני

  איזה שטויות, אתם כבר תשלמו על כל הלשון הרע המטופש הזה, ועוד לחינם...🥱

 11. Joseph Eilaz

  Joseph Eilaz

  2 חודשים לפני

  זה האיש וזו אשתו. כל אחד מהם צרה צרורה, אך שניהם יחד צרה בריבוע. ביבי לא בוש לטעון שלא ידע על הזמנותיה של שרה, בעיקר השמפניה. האמנם היא שתתה לבדה את כל הארגזים שעליהם העידו הטייקונים גומלי החסדים? הרי שניהם צייקנים ומקפידים שלא להוציא מכיסם אגורה שחוקה אם ניתן, באיזה טריק, להביא לכך שמישהו אחר, טייקון, חבר, יועץ או מאבטח ישלם, ואם לא מי מאלו - שהמדינה תשלם. את ארוחות הפאר שהוזמנו למרות שהיתה מבשלת מקצועית בארמון המבוצר, לטענת שוכני בלפור ,[ "החמגשיות" בלשונו הכוזבת של ביבי], לא הוא הזמין, לא בני המשפחה המלכותית אכלו. אף נטען שאב הבית נפתלי [מנו, לא בנט] הוא שהזמינם והוא והעובדים אכלו ארוחות מפוארות אלה. היחס לעובדים במעון הוא סיפור נפרד, המתגלגל בתיקי המשפטים בבתי הדין לעבודה. אבל לגירסת המכובדים העובדים לפחות אכלו מן המיטב... ביבי, איש חכם וערמומי, עושה עצמו כאילו לא הבין או לא חשב ששרה שלו מקבלת את כל המתנות אך ורק משום שהיא אשת ראש הממשלה, ושיש לה השפעה אדירה עליו. תאמין? בושה לנו שאנשים כאלו שולטים במדינה. ללא בושה, ללא מצפון. תוך ניצול אחרים שהאמינו בהם ולעיתים גם שרתו אותם באמונה. ביבי משקר ומכזב ללא מידה ומפר כל התחייבות שנתן, פרט אולי לאלו שהבטיח ואולי גם חתם על התחייבות ל"גברת" אחרי סקנדל "הקלטת הלוהטת" שחשב שיש כזו ושהיא בידי דוד לוי, ח"כ ושר מן העבר. לא בכדי ביבי מבקש מכל סובביו לחתום על התחיבות לנאמנות כלפיו. כדבר חכמים "כל הפוסל במומו פוסל" ביבי יודע למה, הגם שהוא מכחיש שהוציא התחייבות בכתב לשרה, שמשוטטת עמו לכל פגישה בחו"ל לבושתנו ועל חשבוננו. כזכור בשנות השלושים של המאה העשרים הוורמאכט, הצבא הגרמני, חויב להשבע לקנצלר, ולא למדינה כפי שהיה נהוג עד אותם ימים אפלים. כאשר נשיא ארה"ב ביל קלינטון ניהל רומן עם המתמחה בבית הלבן היתה בקורת קלה [אפילו הילארי סלחה לו] אולם כאשר שיקר והכחיש את הקשר הזה והוברר ששיקר - עלתה הדרישה להדיחו, וכמעט שהודח. שים לב- לא בגלל הרומן האסור אלא בשל שקר!! במדינה מתוקנת לא יתכן ששקרן , ובעיקר שקרן כרוני, יכהן כראש ממשלה, נשיא או אפילו שר. "למזלנו" ישראל אינה "מדינה מתוקנת". היא מה שביבי עשה ממנה.

 12. אוראל לוי

  אוראל לוי

  2 חודשים לפני

  ביבי, אני אוהב אותך!

 13. Leora Sharabany

  Leora Sharabany

  2 חודשים לפני

  זוג של תועבה. נתניהו . ביבי ושרה. תועבה .

  • ניצן ברלינר

   ניצן ברלינר

   2 חודשים לפני

   יותר כמו פיפי וחרא

 14. חיזוקים וברורים

  חיזוקים וברורים

  2 חודשים לפני

  אם 11 שנים לא משלמים לך ואתה שותק, אז כנראה שהבעיה היא אצלך

 15. david zer

  david zer

  2 חודשים לפני

  עצוב

 16. שושי ר.

  שושי ר.

  2 חודשים לפני

  רכילות זולה ורדודה

  • Leora Sharabany

   Leora Sharabany

   2 חודשים לפני

   טפו עלייך דוחה.

 17. yaniv F

  yaniv F

  2 חודשים לפני

  עצוב

 18. m v

  m v

  2 חודשים לפני

  שמאל נוכלים נותנים ומיתלוננים מעניין איזה אינטרס היה להם ידעתם שזה אסור למה נתתם כל השמאל המישטרה וכל המוסדות נוכלים

 19. EG IL

  EG IL

  2 חודשים לפני

  פסיכולוגיתתתתתתתתתת BA MA

הבא